In this section

Co nas wyróżnia

Praca w Ericsson

Inicjatywy dla studentów

Praktyki w Ericsson

Eksperci #TeamEricsson

Małopolska Noc Naukowców 2019 & Ericsson Open Night Kraków

Noc Innowacji 2019 & Ericsson Open Night Łódź

Poznajmy się!

Regulaminy wydarzeń organizowanych przez #TeamEricsson

Inicjatywy dla studentów

Organizujemy kursy i warsztaty, podczas których nasi eksperci dzielą się swoim doświadczeniem ze studentami. Z nami masz możliwość zdobycia kompetencji zawodowych już w trakcie studiów. Sprawdź szczegóły poniżej.

Podcasty

Razem ze Stowarzyszeniem Women In Technology, podwstały dla Was dla odcinki podcastu - w części pierwszej, dowiecie się od naszej rekruterki, Agnieszki, wszystkich szczegółów odnośnie procesu rekrutacji. W części drugiej, Karolina, Software Developer opowiada o swojej pracy i językach programowania.

Część pierwsza (odcinek 9 w całej serii, rozmowa z Agnieszką Szych - Barańską o programie stażowym firmy Ericsson)
Część druga (odcinek 10 w całej serii, rozmowa z Karoliną Piekoszewską o technicznych aspektach programu stażowego firmy Ericsson)

Ericsson Innovation Awards

Zapisz swoją drużynę do globalnego konkursu studenckiego Ericsson Innovation Awards. Hasło, będące inspiracją do projektów tegorocznej edycji to "Reclaim the future". Zespoły tworzą projekty adresujące zmianę klimatu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź szczegóły tutaj.

EIA 2020

Wykłady i warsztaty

Ericsson gości również na uczelniach podczas wykładów i warsztatów. Prowadzone przez nas zajęcia dotyczą zagadnień praktycznych, dzięki czemu stanowią świetne uzupełnienie programów nauczania. Nasi eksperci występują także podczas konferencji i seminariów.

Wykłady i warsztaty

Młodzi w Łodzi

Program Młodzi w Łodzi to szczególny punkt w naszej ofercie. Czujemy się odpowiedzialni za tworzenie warunków wspierających kreatywność i aspiracje najbardziej uzdolnionych łódzkich studentów, dlatego bierzemy udział w tym przedsięwzięciu od samych jego początków. Program jest realizowany we współpracy z Urzędem Miasta Łodzi. Jako partner, prowadzimy szkolenia, oferujemy płatne letnie staże, a także zapraszamy studentów na wizyty w naszych biurach w ramach akcji „Poznaj łódzkich Pracodawców!”.

Młodzi w Łodzi

Gdzie nas spotkasz

Sprawdź gdzie i kiedy możesz się z nami spotkać.

By uzyskać więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach, odwiedź także nasz profil Facebook

Find your next job

Search, find and apply for your next job here.