In this section

Co nas wyróżnia

Praca w Ericsson

Inicjatywy dla studentów

Praktyki w Ericsson

Eksperci #TeamEricsson

Małopolska Noc Naukowców 2019 & Ericsson Open Night Kraków

Noc Innowacji 2019 & Ericsson Open Night Łódź

Poznajmy się!

Regulaminy wydarzeń organizowanych przez #TeamEricsson

Inicjatywy dla studentów

Organizujemy kursy i warsztaty, podczas których nasi eksperci dzielą się swoim doświadczeniem ze studentami. Z nami masz możliwość zdobycia kompetencji zawodowych już w trakcie studiów. Sprawdź szczegóły poniżej.

Podcasty

Razem ze Stowarzyszeniem Women In Technology, podwstały dla Was dla odcinki podcastu - w części pierwszej, dowiecie się od naszej rekruterki, Agnieszki, wszystkich szczegółów odnośnie procesu rekrutacji. W części drugiej, Karolina, Software Developer opowiada o swojej pracy i językach programowania.

Część pierwsza (odcinek 9 w całej serii, rozmowa z Agnieszką Szych - Barańską o programie stażowym firmy Ericsson)
Część druga (odcinek 10 w całej serii, rozmowa z Karoliną Piekoszewską o technicznych aspektach programu stażowego firmy Ericsson)

Challenge Rocket

Weź udział w konkursie programistycznym Challenge Rocket i zapewnij sobie VIP rekrutację do programu praktyk w Łodzi i Krakowie! Swoje umiejętności możesz sprawdzić całkowicie za darmo, a poza zaproszeniem do rekrutacji z #TeamEricsson, na najlepszych uczestników będą czekać też zestawy nagród. Konkurs opracowaliśmy razem z zespołami, które będą przyjmować praktykantów, więc masz pewność, że sprawdzamy umiejętności, które przydadzą się w trakcie stażu.

Ericsson UniTeam

UniTeam to zespół, który pomaga studentom w rozpoczęciu kariery poprzez realizację zróżnicowanych projektów na wybranych uczelniach, pod patronatem i ze wsparciem ze strony Ericsson.
Członkowie zespołu organizują i koordynują wydarzenia studenckie w Krakowie (AGH) i Łodzi (PŁ), mają możliwość zobaczyć od środka, jak funkcjonuje jedna z największych firm technologii informacyjnych i komunikacyjnych oraz stają się częścią międzynarodowej społeczności UniTeam. Poznaj nasz polski zespół.

Ericsson UniTeam

Ericsson Innovation Awards

Zapisz swoją drużynę do globalnego konkursu studenckiego Ericsson Innovation Awards. Hasło, będące inspiracją do projektów w 2019 roku to "Dive Deeper", a zespoły zaprezentowały rozwiązania inspirowane wodą i technologiami, które w niej można znaleźć lub dzięki niej rozwinąć.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź szczegóły tutaj.

EIA 2019

Wykłady i warsztaty

Ericsson gości również na uczelniach podczas wykładów i warsztatów. Prowadzone przez nas zajęcia dotyczą zagadnień praktycznych, dzięki czemu stanowią świetne uzupełnienie programów nauczania. Nasi eksperci występują także podczas konferencji i seminariów.

Wykłady i warsztaty

Młodzi w Łodzi

Program Młodzi w Łodzi to szczególny punkt w naszej ofercie. Czujemy się odpowiedzialni za tworzenie warunków wspierających kreatywność i aspiracje najbardziej uzdolnionych łódzkich studentów, dlatego bierzemy udział w tym przedsięwzięciu od samych jego początków. Program jest realizowany we współpracy z Urzędem Miasta Łodzi. Jako partner, prowadzimy szkolenia, oferujemy płatne letnie staże, a także zapraszamy studentów na wizyty w naszych biurach w ramach akcji „Poznaj łódzkich Pracodawców!”.

Młodzi w Łodzi

Gdzie nas spotkasz

Sprawdź gdzie i kiedy możesz się z nami spotkać.

By uzyskać więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach, odwiedź także nasz profil Facebook

Find your next job

Search, find and apply for your next job here.