ericsson.com
Your location is listed as Global
Login

O Nas

Jesteśmy obecni w Polsce od 1904 roku, kiedy w Warszawie rozpoczęła działalność pierwsza centrala telefoniczna, wyposażona w sprzęt firmy Ericsson.

Join The E-Team

W Ericsson stawiamy na pracę zespołową. W Krakowie, Łodzi i Warszawie mamy 276 teamów, z których każdy ma swoją własną nazwę, logo i maskotkę lub totem. Teamy łączą nie tylko wspólne projekty, ale również pasje i temperamenty.

Rozwiąż quiz i sprawdź, w której Drużynie E poczujesz się najlepiej!

http://theeteam.pl/

Obecnie Ericsson jest wiodącym na polskim rynku liderem przygotowań do wdrożeń technologii 5G. Współpracuje z uczelniami i operatorami oraz aktywizuje lokalne start up-y w upowszechnianiu 5G. Ericsson współpracuje w Polsce ze wszystkimi operatorami sieci komórkowych, a także z wybranymi dostawcami telewizji kablowej i operatorami telefonii stacjonarnej.

Ericsson w Polsce ma znaczący wkład w rozwój światowych rozwiązań teleinformatycznych. W warszawskim biurze tworzymy oprogramowanie wykorzystywane do zarzadzania sieciami komórkowymi na całym globie. Pracownicy w Krakowie i Łodzi pracują nad oprogramowaniem w obszarze dostępu radiowego używanego na całym świecie.

Projekty realizujemy również poza sektorem telekomunikacyjnym. Partnerstwo z Legią Warszawą jest przykładem wdrażania rozwiązań z obszaru Smart Cities. Wyposażyliśmy stadion piłkarski Klubu w platformę usługową i kompletną infrastrukturę Wifi, dostępną dla 30 000 kibiców.

Ericsson jest jedną z największych w Polsce firm w branży ICT. Polska została drugim pod względem wielkości ośrodkiem badań i rozwoju Ericsson na świecie. Obecnie, w naszych 8 głównych lokalizacjach w Polsce, zatrudniamy 2400 pracowników.

W 2017 roku Ericsson Polska zajął 20 miejsce w kategorii najlepszy pracodawca IT oraz 56 w kategorii Nauki Ścisłe i Przyrodnicze w badaniu Most Attractive Employers przeprowadzanym przez Universum. 

Find your job...

If you already know what you’re looking for, start here. You can view all of our current vacancies across all of our regions.

It has come to our attention that emails and job adverts have been created and circulated by unknown individuals for the purpose of attempting to defraud candidates.

Potential candidates should be wary of approaches that appear to be offering a job for which they have not applied, especially if personal details or money must be sent in order to proceed with the recruitment. Neither Ericsson nor any commissioned third parties recruit in this manner. Such approaches are almost certainly fraudulent attempts to gain details of identity for illegal use.

Ericsson is taking all necessary steps to investigate this matter further.

Fraudulent Job Offer info